CONVERSE X BANDULU: Óda na basket očima umělce

Barevné skvrny na ikonických modelech jsou poznávacím znamením nové spolupráce Converse a streetwearové značky Bandulu. Kolekce bude k dostání od 11. února 2021.

S neotřelým řešením, jak se vypořádat s nedokonalostmi, přišel Pat Peltier. Barevné ručně vyšívané cákance se staly jeho uměleckým podpisem a daly vzniknout streetwearové značce Bandulu.

Poprvé od roku 2015 se proto Corverse a Bandulu spojily, aby prozkoumaly spletitý vztah, který pojí kreativitu a skórování v basketbalu. Ikonické modely Converse Pro Leather a Chuck 70 ožívají pod rukama Pata Peltiera. „Kolekce vznikla jako óda vyzdvihující starou dobrou basketbalovou kulturu za pomoci trendy umění,“ dodává Pat.

Model Pro Leather zdobí vyšívané detaily na špičce a v horní části. Bandulu si vzalo do parády i originální model ze sedmdesátých let, Chuck 70. Barevné cákance se rozprostírají po celé botě včetně podrážek, které při chůzi odhalí růžový detail. V kolekci nechybí taška na basketbalový míč spolu s hravými kraťasy a tričkem.

Spolupráce je završena dvoubarevnou mikinou, která je vedle typického Converse odznaku poseta několika výšivkami.

Všechny zmíněné produkty budou k dostání u vybraných prodejců.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

zaslané: 10 nov 2021

tagy: