Chuck Taylor All Star Crater

Budoucnost udržitelných Chucků.

Značka Converse klade velký důraz na udržitelnost a zlepšování své výroby. Pravidelně představuje kolekce Renew, které se posouvají o krok blíž k dosažení udržitelnosti a maximální možné míry využití recyklovaných materiálů.

Designéři stáli před výzvou použití kráterové pěny na klasických Chuckách, identifikování těch správných svrchních materiálů a změnu využití výztužných materiálů.

Na novém modelu Converse Chuck Taylor All Star Crater se podílelo více než sto lidí, kteří společně zkoumali vlastnosti kráterové pěny, která se chová jinak než klasické pěny využívané k výrobě bot. Změnily se i základní komponenty Chucků, které nově obsahují méně materiálu.

Model Chuck Taylor All Star Crater je součástí závazku firmy Nike k dosažení nulové uhlíkové stopy a odpadu. Model je ze čtyřiceti procent recyklovaný, čímž se stal nejudržitelnějším modelem v portfoliu Converse. Svou nedokonale-dokonalou estetikou formuje budoucnost Renew kolekcí.

Kolekce Converse Renew je dostupná v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.

zaslané: 22 júl 2020

tagy:
kategória:

CONVERSE G4

CONVERSE G4

Model pro hráče, kteří se nebojí zanechat stopu. Model Converse G4 je nejnovějším přírůstkem do basketbalové linie značky. Je navržen pro hráče s explozivním stylem hry, kteří se nebojí ukázat co umí a posouvat své hranice. Útok v nejvyšší rychlosti s tou správnou …


viac