LIMITOVANÁ KOLEKCIA GOLF le FLEUR*

Návrat kráľa Tylera, The Creatora

 

November je mesiacom návratu kráľa Tylera, The Creatora, ktorý spoločne s Converse predstavuje novú limitovanú kolekciu Golf Le Fleur*. Plodná spolupráca začala v lete 2017 re interpretáciou One Starov  a vyvíja sa každou ďalšou sezónou.

 

Jesenné modely Golf Le Fleur* sa tentokrát zahalili do neutrálnych farieb a je to vôbec po prvý krát, kedy sa Tyler postaral o prémiovú siluetu Chuck 70. Netradičné horčicové a béžové tóny kolekcie vôbec neuberajú  odvážnosti a originalite každého kúsku limitky. Špeciálna edícia je oslavou slobodného prejavu, individuality a dlhodobého partnerstva progresívneho rappera so značkou.

 

Nová limitka obsahuje dva členkové modely Chuck 70 a jeden One Star. Na svoje si prídu aj milovníci pohodlnej bundy s kapucňou, ktorá je na jeseň nenahraditeľným stavebným kameňom každého streetového šatníku.

 

Kolekcia Golf Le Fleur* bude v predaji od 15. novembru v obchode Converse v Centre Chodov a u vybraných predajcov (Footshop, Freshlabels, Queens).

Sledujte novinky Converse tiež na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

zaslané: 12 nov 2018

CONVERSE PREDSTAVUJE NOVÚ CELOSVETOVÚ KAMPAŇ: ALL THE STORIES ARE TRUE

CONVERSE PREDSTAVUJE NOVÚ CELOSVETOVÚ KAMPAŇ: ALL THE STORIES ARE TRUE

100 rokov. Milióny pravdivých príbehov. Chuck Taylor.    Značka Converse predstavuje novú globálnu kampaň s názvom All The Stories Are True. V hlavnej úlohe celej komunikácie sú kultové Chucky a ľudia, ktorí ich obúvajú v rôznych životných situáciách.   Ikonické tenisky Chuck Taylor oslavujú 100 rokov svojej existencie spoločne s ľuďmi, pre ktorých sú členkové plátenky aj ich nepremokavé, zateplené verzie súčasťou štýlu a života. Hlavnou inšpiráciou celej kampane sú milióny neuveriteľných a neočakávaných príbehov prežitých v Chuckoch, ktorým je často len ťažko uveriť. Fotografie i krátke videá zachytávajú tenisky Chuck Taylor a ich nositeľa kdekoľvek a doslova pri …


viac