CONVERSE & ZAYN MALIK – Nová tvár tenisiek One Star

Americká značka Converse sa spája na nadchádzajúcu jesennú sezónu s 25 ročným britským spevákom Zaynem Malikem. Zayn sa objaví v najnovšej štýlovej kampani na ikonické tenisky One Star s claimom „Ukáž im niečo, čo nedokážu ohodnotiť!“.

Mladý spevák je však už dlhšiu dobu priateľom značky a zároveň stelesnením hodnôt, ktoré One Star uznávajú. Už v roku 2016 spieval vo svojom singly Cruel o „Venuši v Converse“.

Zayn Malik v novej kampani obúva klasické semišové One Stary v čiernobielom prevedení, ale aj viac provokatívny červený model z aktuálnej kolekcie One Star Carnival.  Epické zvolanie „Ukáž im niečo, čo nedokážu ohodnotiť!“ je výrečným odkazom všetkým haterom a zdôrazňuje bezstarostnosť novej tváre Converse a zároveň podporu inakosti, rôznorodosti a odvahy mať svoj vlastný štýl.

Kolekcia One Star Carnival je k zakúpeniu v obchode Converse v Centre Chodov a u vybraných predajcov už čoskoro.

zaslané: 19 júla 2018

kategória:

CONVERSE CHUCK OG EXPLORER

CONVERSE CHUCK OG EXPLORER

Privítajte prvý sneh štýlovo  Nová pánska kolekcia Converse Chuck OG Explorer je dôkazom, že zima nemusí nutne znamenať kompromis medzi štýlom a funkčnosťou. Elegantné členkové modely sú cool od podrážky až po šnúrky a nesklamú ani pri každodennom nosení, pretože sú vybavené komfortnou OrthoLite stielkou. Štýlové členkové Chucky obstoja aj v rámci prísneho kancelárskeho dresscodu a nielen office looku dodajú potrebnú dávku šmrncu a hravosti. Celočierny model je ľahko kombinovateľný s čímkoľvek, a tak ho isto ocenie muži, ktorí neradi postávajú každý deň nerozhodne pred botníkom. Hnedé prevedenie osloví milovníkov jesenných farieb. Členkové Chuck OG Explorer sa skvelo hodia tiež na výpravy do prírody a nečakaných terénov, pretože sú opatrené protišmykovými šnúrkami.   Pánska kolekcia Converse Chuck OG Explorer je v predaji v obchode Converse v Centre Chodov a vo vybraných predajniach.  Sledujte novinky Converse tiež na FACEBOOKU a INSTAGRAMU. 


viac