Converse predstavuje Public Access

Hviezdami série sú Miley Cyrus a Maisie Williams, ktoré predstavujú hlas a vízie dnešnej mladej generácie. Séria odštartovala 5. septembra na Twitteri.

Public Access je kreatívna platforma pre veľké myšlienky a rôznorodé názory združujúca komunitu ľudí, ktorí menia kultúru prostredníctvom svojich odvážnych činov. Converse korunovala Miley Cyrus a Maisie Williams za symboly dnešnej generácie a prizvala ich k spolupráci so značkou, aby spoločne vytvorili ich vlastné Public Access epizódy. Organický formát a otvorená fórum show umožňujú každej z kráľovien skutočné autentické stretnutie so svojou komunitou. S použitím ich priateľov, ktorými sú rôznorodí umelci, inovátori, aktivisti a mladí vizionári, Miley a Maisie v úlohe moderátoriek show odkrývajú svoje ciele, výzvy, a to, čo je pre nich v dnešnej rýchlo sa premieňajúce kultúre podstatné.

Epizóda Miley Cyrus dokazuje, že mladiství duch nie je definovaný vekom a predstavuje 81-ročnú cirkusovú kaskadérku Carle Wallenda (z renomovaných Flying Wallendas) a 66-ročnú tanečnicu a šampiónku v pole dance Gretu Pontanelli. Okrem týchto žien sa k Miley pripojila aj jej sestra Noah Cyrus, ďalej 23-ročná speváčka Amine, komik Brandon Wardell, rapper a spevák Buddy a 19-ročná vynálezkyňa Ann Makosinski.

Public Access show Maisie Williams predstavuje hereckú hviezdu Millie Bobby Brown a Amandla Stenberg spoločne s R & B spevákom Sydem, 17rokov Chef Glynn McGarry a aktivistami, ktorí sa otvorene vyjadrujú nezávisle od ich veku.

Public Access epizódy režíroval Andrew Barchuilon, styloval Ian Bradley a nafotil Tyler Mitchell.

Public Access Twitter Live Program:
Maisie epizóda – 5. septembra @ 6: 00PM EST / na YT a na FB 6. septembra
Miley epizóda – premiéra koncom septembra / na YT a na FB koncom septembra

zaslané: 3 sep 2017