CONVERSE X DON C ERX

ANIMAL VS. METAL

 

Converse spoločne s americkým návrhárom Donom C predstavuje druhú kolekciu ERX. Fascinácia basketbalovou siluetou z osemdesiatych rokov pokračuje. Don C pre nové modely vychádza z vlastných spomienok a až encyklopedických znalostí basketbalovej histórie. Na novom streetovom kúsku sa mieša pôvodný dizajn so súčasným, prvky z ihriska s ulicou. Retro modely s originálnymi zrkadlovými detailmi sú obohatené o komfortnú stielku EVA.

 

“Animal” pár tenisiek oslavuje vrodenú rivalitu medzi dravcom a korisťou. Silueta ERX je ozdobená zvieracou potlačou a je na nej rozpoznateľné, že prešla rukami dizajnéra Dona C. Rovnako ako aj “Metal” model, ktorý je zhmotneným návratom osemdesiatok, éry zbližovania punk rocku s popom.

Každý retro pár má na jazyku vytlačené oversize logo CONS a dva páry šnúrok.

 

Kolekcia Converse x Don C ERX je v predaji 2019 v obchode Converse v Centre Chodov v Prahe a u vybraných predajcov na Slovensku.

 

Sledujte novinky Converse tiež na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

zaslané: 23 jan 2019

kategória:

CHUCK TAYLOR ALL STAR BOARDIES

CHUCK TAYLOR ALL STAR BOARDIES

Letní hudební festivaly + Chucky = VSL   Značka Converse představuje novou kolekci Chucků, která je 100% match s nadcházející sezónou letních festivalů. Tam, kde je hudba, jsou i kultovní plátěnky, ať už na pódiu nebo pod ním, protože spojení Converse …


viac