CONVERSE & ZAYN MALIK – Nová tvár tenisiek One Star

Americká značka Converse sa spája na nadchádzajúcu jesennú sezónu s 25 ročným britským spevákom Zaynem Malikem. Zayn sa objaví v najnovšej štýlovej kampani na ikonické tenisky One Star s claimom „Ukáž im niečo, čo nedokážu ohodnotiť!“.

Mladý spevák je však už dlhšiu dobu priateľom značky a zároveň stelesnením hodnôt, ktoré One Star uznávajú. Už v roku 2016 spieval vo svojom singly Cruel o „Venuši v Converse“.

Zayn Malik v novej kampani obúva klasické semišové One Stary v čiernobielom prevedení, ale aj viac provokatívny červený model z aktuálnej kolekcie One Star Carnival.  Epické zvolanie „Ukáž im niečo, čo nedokážu ohodnotiť!“ je výrečným odkazom všetkým haterom a zdôrazňuje bezstarostnosť novej tváre Converse a zároveň podporu inakosti, rôznorodosti a odvahy mať svoj vlastný štýl.

Kolekcia One Star Carnival je k zakúpeniu v obchode Converse v Centre Chodov a u vybraných predajcov už čoskoro.

zaslané: 19 júla 2018

kategória:

ONE STAR PREMIUM SUEDE

ONE STAR PREMIUM SUEDE

Converse predstavuje najnovšiu verziu kultovej siluety One Star. Model One Star vznikol v 70. rokoch pôvodne ako obuv na basketbal. Potom nasledovala vlna skateboardingu, ktorá dala minimalistickým teniskám úplne nový rozmer. Aj dnes si One Stary zachovávajú svoju pôvodnú ikonickú jednoduchosť, …


viac