Tyler, The Creator a Converse opäť spolu

Converse a americký rapper Tyler, The Creator predstavujú spoločne novú kolekciu ikonických GOLF LE FLEUR*. Štyri svieže dvojfarebné One Stary sú opäť stvorené pre milovníkov originálnych limitiek.

Letné modely z prémiového semišu sú extra pohodlnou záležitosťou vďaka vystlanému zvršku, jazyku a geniálnej stielke. Gumová podrážka je posiata GOLF LE FLEUR* kvetmi, takže na prvú dobrú spoznáte, že sa Tyler, The Creator v spolupráci s Converse opäť poriadne vybláznil. A to nielen na farebných teniskách, ale aj na basicových tričkách a mikinách alebo polo tričkách so štýlovým logom GOLF LE FLEUR*.

 

Dostupné farby tenisiek: candy pink, light pink/light blue, diva blue, purple/green

Dostupné farby apparelu: white, black, diva blue, candy pink

Kolekcie tenisek GOLF LE FLEUR* je k zakúpeniu v predajniach Footshop, Freshlabels a Queens. Oblečenie GOLF LE FLEUR* zakúpite exkluzívne vo Footshope (Praha, Bratislava).

zaslané: 4 júna 2018

LIMITOVANÁ KOLEKCIA GOLF le FLEUR*

LIMITOVANÁ KOLEKCIA GOLF le FLEUR*

Návrat kráľa Tylera, The Creatora   November je mesiacom návratu kráľa Tylera, The Creatora, ktorý spoločne s Converse predstavuje novú limitovanú kolekciu Golf Le Fleur*. Plodná spolupráca začala v lete 2017 re interpretáciou One Starov  a vyvíja sa každou ďalšou sezónou.   Jesenné …


viac
Converse x MadeMe

Converse x MadeMe

Od dievčat pre dievčatá. Converse predstavuje novú dámsku kolekciu, ktorá vznikla v spolupráci s americkou značkou MadeMe. Letné One Star modely sú inšpirované New Yorkom, energiou hnutia Riot Grrrl a subkultúrami zo začiatku deväťdesiatych rokov. Streetwear oblečenie MadeMe je navrhnuté …


viac