Converse x MadeMe

Od dievčat pre dievčatá.

Converse predstavuje novú dámsku kolekciu, ktorá vznikla v spolupráci s americkou značkou MadeMe. Letné One Star modely sú inšpirované New Yorkom, energiou hnutia Riot Grrrl a subkultúrami zo začiatku deväťdesiatych rokov. Streetwear oblečenie MadeMe je navrhnuté doslova dievčatami pre dievčatá, a tak sa výrazne líši od trhu so športovým oblečením, ktorému dominujú muži.

Americké značky spojili sily a skombinovali nenapodobiteľný dievčenský štýl MadeMe s nezameniteľnými ikonickými Converse One Star. Vznikli tak originálne platformy v štyroch farebných prevedeniach – žltý a zelený model z netradičného širokého menčestru a semišová modrá a čierna klasika. Ani u tejto dievčenskej limitky nechýba druhý pár šnúrok s logom MadeMe.

Dostupné farby: Yellow, green, blue, black

Kolekcia Converse x MadeMe je exkluzívne k zakúpeniu vo Footshope v Prahe a v Bratislave. 

zaslané: 24 mája 2018

kategória:

ONE STAR CLASSIC SUEDE

ONE STAR CLASSIC SUEDE

Converse predstavuje najnovšiu verziu kultovej siluety One Star. Model One Star vznikol v 70. rokoch pôvodne ako obuv na basketbal. Potom nasledovala vlna skateboardingu, ktorá dala minimalistickým teniskám úplne nový rozmer. Aj dnes si One Stary zachovávajú svoju pôvodnú ikonickú jednoduchosť, …


viac