ONE STAR X GOLF LE FLEUR

Tyler, The Creator a Converse predstavujú novú kolekciu One Star x Golf le Fleur zloženú z ikonického One Star modelu v štyroch farbách.

Converse a Tyler, The Creator sú symboly odvahy, drzosti a sebavedomia mladej generácie a jej tvorivého streetového štýlu. Nastavenie dlhodobého partnerstva s Tylerom oslavuje slobodu prejavu práve prostredníctvom tejto spolupráce. Tylerova špecifická predstavivosť je prítomná v jedinečnom designe celej kolekcie.

Tylerov kreatívny rukopis je vidieť v každom detaile. Od kontrastnej kvetiny okolo ikonickej hviezdy, vyšité včely na päte, loga Tylerovej značky Golf le Fleur na jazyku tenisky až po podšívku s umeleckou ilustráciou a grafiku na podrážke. One Stary sú k dispozícii v štyroch farbách – Airway Blue, Peach Pearl, Sulphur a Fuchsia Glow s vymeniteľnou druhým párom šnúrok vo farbe daného modelu. Vnútorná a vonkajšia strana podrážky je popísaná špeciálnym Tylerovým odkazom: “Don’t let ‘em kill your flowers, water your garden and stunt.”

K zakúpeniu od 15. augusta exkluzívne vo Footshope.

zaslané: 28 júla 2017

Forever Chuck: Letná edícia

Forever Chuck: Letná edícia

Biele Chucky, to je letný must have! Chuck Taylor All Star silueta bola vytvorená v roku 1917 a od tej doby sa stala jednou z najpopulárnejších vôbec. Nadčasové spracovanie plátenných Chuckov s gumovou podrážkou a nezameniteľným logom na členku funguje skvelo aj …


viac
CONVERSE X P.A.M.

CONVERSE X P.A.M.

Klasika Converse s dotykom futurizmu Perks and Mini   Do nového roku vstupuje značka Converse s limitovanou futuristickou kolekciou, ktorú vytvorila v spolupráci s austrálskou značkou Perks and Mini. P.A.M. sú známy vďaka svojmu progresívnemu štýlu a kombinovaniu streetovej kultúry s umením, dizajnom a …


viac