TYLER, THE CREATOR x CONVERSE

Tyler, The Creator spojuje sily s Converse a prináša do novej spolupráce svoju osobitú nápaditosť a dynamický prístup. Originálny interpret sršiaci kreativitou, ktorú vnáša do všetkého čo robí, sa púšťa s rovnakým nadšením i do kooperácie so značkou Converse. Prvým spoločným počinom je nový ikonický model One Star, ktorý bol predstavený 11. júla 2017.

Semišové One Stary rozhodne nezaprú Tylerov individuálny rukopis. Limitovaná edícia je jeho jedinečným dielom, začínajúc od zvolenej svetlo modrej farby až po grafiku na podšívke.

Na začiatku spolupráce získa túto limitku hneď 2 100 Tylerových fanušíkov, ktorí sa v minulom roku zúčastnili módnej prehliadky Tylerovej značky oblečenia Golf Wang.

Limitovaný počet One Star tenisiek bude tiež k dispozícii od 13. júla na Tylerovej webovej stránke GolfWang.com a na Converse.com za cenu sto dolárov.

zaslané: 11 júla 2017

CHUCK TAYLOR ALL STAR WORDMARK

CHUCK TAYLOR ALL STAR WORDMARK

Nemusíš kričať, aby si ťa niekto všimol. Nechaj to na najnovšie Chuck Taylor All Star Wordmark, urobia to za teba. Originálna grafika, ktorá je dookola odolného pláteného zvršku, je detail, ktorý nenechá nikoho ľahostajným. Trúfaš si na ne? Kultová silueta Chuck …


viac