TYLER, THE CREATOR x CONVERSE

Tyler, The Creator spojuje sily s Converse a prináša do novej spolupráce svoju osobitú nápaditosť a dynamický prístup. Originálny interpret sršiaci kreativitou, ktorú vnáša do všetkého čo robí, sa púšťa s rovnakým nadšením i do kooperácie so značkou Converse. Prvým spoločným počinom je nový ikonický model One Star, ktorý bol predstavený 11. júla 2017.

Semišové One Stary rozhodne nezaprú Tylerov individuálny rukopis. Limitovaná edícia je jeho jedinečným dielom, začínajúc od zvolenej svetlo modrej farby až po grafiku na podšívke.

Na začiatku spolupráce získa túto limitku hneď 2 100 Tylerových fanušíkov, ktorí sa v minulom roku zúčastnili módnej prehliadky Tylerovej značky oblečenia Golf Wang.

Limitovaný počet One Star tenisiek bude tiež k dispozícii od 13. júla na Tylerovej webovej stránke GolfWang.com a na Converse.com za cenu sto dolárov.

zaslané: 11 júla 2017

Forever Chuck: Letná edícia

Forever Chuck: Letná edícia

Biele Chucky, to je letný must have! Chuck Taylor All Star silueta bola vytvorená v roku 1917 a od tej doby sa stala jednou z najpopulárnejších vôbec. Nadčasové spracovanie plátenných Chuckov s gumovou podrážkou a nezameniteľným logom na členku funguje skvelo aj …


viac
Converse predstavuje Public Access

Converse predstavuje Public Access

Hviezdami série sú Miley Cyrus a Maisie Williams, ktoré predstavujú hlas a vízie dnešnej mladej generácie. Séria odštartovala 5. septembra na Twitteri. Public Access je kreatívna platforma pre veľké myšlienky a rôznorodé názory združujúca komunitu ľudí, ktorí menia kultúru prostredníctvom …


viac