MILEY CYRUS V NOVEJ CONVERSE KAMPANI “YES TO ALL”

Značka Converse víta Miley Cyrus vo svojom tíme. Spoločne sa rozhodli podporiť LGBTQ komunitu a rovnosť všetkých prostredníctvom kampane „YES TO ALL“.

Popová hviezda a filantropka Miley Cyrus je známa tím, že sa často angažuje v pomoci potrebným. Jej nadácia Happy Hippie združuje mladých ľudí bojujúcich proti nespravodlivostiam, s ktorými sa musí LGBTQ komunita denne stýkať. Práve v tomto duchu sa nesie kampaň „YES TO ALL“, ktorou Converse podporuje myšlienku, že bez ohľadu na sexuálnu orientáciu, identitu, rasu alebo pohlavie by každý mal mať slobodu a byť tím, kým skutočne je. Výťažok z kolekcie Converse Pride bude tento rok venovaný všetkým charitatívnym organizáciám podporujúcich LGBTQ komunitu (vrátane nadácie Happy Hippie), ktoré si kladú za ciel spríjemniť a uľahčiť život lesbám, gayom, bisexuálom a transsexuálom po celom svete.

Limitovaná kolekcia Pride 2017 oslavuje LGBTQ komunitu pestrofarebnými Chuck Taylor All Star a Chuck Taylor All Star Star ’70 s tými najoriginálnejšími detailmi.

„Nadácia Happy Hippie vznikla na podporu LGBTQ komunity, ktorá sa každý deň stretáva s nespravodlivosťou. Spojiť sa s Converse a spoločne pomáhať pre mňa znamená naozaj mnoho!” povedala Miley. „Converse podporuje mladú generáciu a zdôrazňuje, že by sa žiadny človek nemal hanbiť za to, kým je. som nadšená z tejto spolupráce so značkou, s ktorou zdieľam hodnoty aj štýl.“

„Miley podporuje dnešnú mladú generáciu neuveriteľným spôsobom. Je pro nás cťou spolupracovať s tak silným obhajcom LGBTQ komunity a spoločne povzbudiť svet, aby povedal “YES TO ALL”! ” tvrdí prezident a CEO značky Davide Grasso a dodáva, že toto je len začiatok skvelej spolupráce s Miley.

Ďalšie informácie o kampani nájdete na Converse.com/YESTOALL.

Tešte sa na ďalšie novinky zo sveta Miley x Converse.

Processed with VSCO with e5 preset
Processed with VSCO with e5 preset
zaslané: 10 júla 2017

kategória: