CONVERSE PREDSTAVUJE FOREVER CHUCK FILM

Zakorenené v kultúre mladých, Chucky vždy boli a budú večným symbolom, a nie trendom. Klasické Chucky oslavujú 100 rokov svojej existencie a stále sú ako nové. Vo februári vznikla celosvetová kampaň s názvom „Forever Chuck“, ktorá mala za ciel priblížiť tento ikonický streetový model dnešnej generácii a osláviť ducha mladosti. Tri epizódy šírené spolu so štylizovanými vizuálmi cez sociálne siete, retail a online reklamu, hovoria o bohatej histórii Chuckov a nazerá na ich svetlú budúcnosť.

Je to práve dnes, keď Converse oficiálne uvádza film s názvom „Forever Chuck“, ktorý je sceľujúcim príbehom celej kampane a zároveň poctou novej generácii, ktorá vytvára kultúru a štýl. Režisér Karim Huu Do vytvoril vo filme vizuálnu koláž snov a túžob, ktoré poháňajú dopredu osobnosti obúvajúce Chucky.

Spot vyrozpráva autentické príbehy skrz predstavené osobnosti mladej generácie, ktoré zdieľajú hodnoty značky Converse naprieč rôznymi oblasťami kultúry.

„Chucky sú kultúrnou ikonou s bohatou históriou a ešte žiarivejšou budúcnosťou,” tvrdí Julien Cahn, marketingový riaditeľ Converse. „Skrz uvedenie Forever Chuck filmu oficiálne predstavujeme skupinu nadšených ľudí, ktorí zdieľajú hodnoty značky a zároveň posúvajú kultúru mladých dopredu.”

Forever Chuck cast:

Olly Alexander, Keith Ape, Millie Bobby Brown, Jordan Clarkson, Gucci Gang, Winnie Harlow, Lukas Ionesco, Last Night in Paris, Salem Mitchell, Sean Pablo, Marissa Seraphin, Yara Shahidi, Rejjie Snow, Vince Staples, Maisie Williams

CN_NY_J17_0001_LA_1920x1080_MASTER7_2

CN_NY_J17_0001_LA_1920x1080_MASTER7_5

zaslané: 14 mar 2017

tagy:
kategória:

MILEY CYRUS V NOVEJ CONVERSE KAMPANI “YES TO ALL”

MILEY CYRUS V NOVEJ CONVERSE KAMPANI “YES TO ALL”

Značka Converse víta Miley Cyrus vo svojom tíme. Spoločne sa rozhodli podporiť LGBTQ komunitu a rovnosť všetkých prostredníctvom kampane „YES TO ALL“. Popová hviezda a filantropka Miley Cyrus je známa tím, že sa často angažuje v pomoci potrebným. Jej nadácia Happy …


viac