CONVERSE A MILLIE BOBBY BROWN PONORENÍ DO FILMU

Na oslavu odvážneho ducha mladosti predstavuje Converse „Forever Chuck“ – špeciálnu sériu videí pre online a sociálne siete, kde sú zastúpené tri hlavné oblasti, vďaka ktorým sa stali tenisky Chuck Taylor kultovými: film a TV, kultúra a štýl L.A. a svet módy. Spoty sú režírované oceneným filmárom Karim Huu Do. Séria štartuje epizódou s podtitulom “Prečo ikonické postavy nosia Chucky”. Diel je oslavou unikátnych filmových charakterov, ktoré urobili z Chuckov kultový symbol na filmovom plátne.

Prvou epizódou Vás prevedie herečka Millie Bobby Brown, ktorá odhaľuje, prečo najviac cool filmové postavy obúvajú Chucky a čo to o nich vypovedá. Millie sa vo videu stretáva s legendárnou stylistkou Stephanie Collie (medzi jej počiny patrí napr. seriál Peaky Blinders a celovečerné filmy), aby zistila jej odborný názor. Brown bola nedávno nominovaná na cenu People’s Choice Award a tiež Screen Actors Guild Award za jej výkon v Netflix seriály “Stranger Things”.

„Chuck Taylor zostáva symbolom outsiderov, rebelov a dospievajúcich hrdinov – postáv, ktoré milujeme a najviac sa s nimi stotožňujeme vo filme i v televízií,” tvrdí Julien Cahn, marketingový riaditeľ Converse. „Spojením najpamätnejších filmových scén z minulosti s vychádzajúcimi hviezdami súčasnosti oslavujeme tenisky Chuck Taylor a vzdávame hold faktu, že majú stále svoje miesto v rámci trendov medzi mladými ľuďmi na obrazovke a mimo nej.“

Snímek1

zaslané: 13 feb 2017

tagy:
kategória: